ADDİLOĞLU
Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken, diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete, özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette, üretilen mal ve kalitesi kadar, fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. 
     
Zamanın ve bilgi akışının çok önemli olduğu bu bilişim çağında, müşterilerimizin çok yoğun global bir rekabet altında mücadele ettikleri bilincini taşıdığımızdan, biz de topyekün bu rekabette üstümüze düşen rolü en iyi şekilde yerine getirebilme inancıyla yola çıkmış bulunmaktayız.
Türkiye'nin bugün yakaladığı seviyenin üzerinde, daha büyük başarılara hep birlikte ulaşmak ümidiyle...


KALİTE POLİTİKAMIZ
Tüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir.
MİSYONUMUZ
Uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım Hizmetlerini, Müşterisine, Çalışanına, Çevreye, Yasalara Saygılı Olarak, Güvenilir, Yenilikçi , Yaratıcı Kimliği Ve Gelişen Teknolojisi İle Veren Bir Kuruluş Olmak!...
VİZYONUMUZ
Sektörde Örnek, Öncü, Güvenilir Olmayı Ve İstikrarla Büyümeyi Uzun Vadede Gerçekleştiren Uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım Markası Olmak!...

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER
TÜRKİYE CUMHURİYETLERİ ,CİLVEGÖZÜ,ÖNCÜPINAR ,UKRANYA,IRAK,İRAN ,LÜBNAN,S.ARABİSTAN
FİRMAMIZIN ARAÇLARI
Şirketimiz c2 yetki belgesine sahip bir firma olup 50 adet özmal 20 adet kiralık araçları ile hizmet vermektedir araçlarımız frigo ve tentelidir.